Akcesoria do bielizny

Sklepy z bielizną często oferują różnego rodzaju akcesoria, które sprawią, że każda stylizacja – zarówno dzienna, jak i wieczorowa – będzie wyglądać perfekcyjnie. Wśród tych dodatków znaleźć można ściągacze do ramiączek, wkładki pompowane, przedłużacze obwodu, osłonki na brodawki i wiele innych akcesoriów, które nie tylko zwiększają komfort noszenia bielizny, ale sprawiają, że każda kreacja jest znakomita.

Sklep internetowy Tiffanie oferuje akcesoria do bielizny, które z pewnością wzbogacą twoją garderobę o niezbędne dodatki i sprawią, że poczujesz się swobodnie w każdym rodzaju biustonosza – w każdej sytuacji. Poniżej przedstawiamy kilka najpopularniejszych gadżetów oraz ich zastosowań:

Przedłużacz i zmniejszacz obwodu

Masz swój ulubiony biustonosz, jednak nie możesz go nosić, ponieważ przybyło Ci parę kilo i jest nieco ciasny? Przedłużacze biustonosza, jak sama nazwa wskazuje, wydłużają obwód stanika, dlatego jest to doskonała opcja dla tych pań, które nie nacieszyły się ulubionym biustonoszem. Te małe gadżety można znaleźć w różnych konfiguracjach: na dwie, trzy lub cztery dodatkowe haftki. Zwykle dostępne są w kolorze czarnym, białym i beżowym, dzięki czemu można dopasować je do niemalże każdego stanika. Dają możliwość dopięcia do każdego standardowego zapięcia, nie niszcząc materiału. Jest to doskonała opcja dla kobiet w ciąży, u których zwiększa się obwód klatki piersiowej. Mogą dzięki temu korzystać ze swojej bielizny do momentu, aż nie zamienią jej na biustonosze do karmienia.

Zmniejszacze działają podobnie – tylko, że w sposób odwrotny. Biustonosze mają tendencję do rozciągania się w czasie użytkowania oraz w praniu. Zmniejszacz biustonosza to najprostszy sposób na zmniejszenie obwodu, który z różnych przyczyn stał się zbyt luźny. Ten dodatek posiada wielofunkcyjny rozstaw haftek. Można go także nabyć w jednym z trzech uniwersalnych kolorów: białym, czarnym oraz cielistym.

Klips ściągający ramiączka

Aby założyć normalny biustonosz do koszulki z głębokimi wycięciami na plecach (w stylu racerback) użyj klipsa ściągającego ramiączka. Zwykle są czarne, białe, beżowe lub bezbarwne i występują w różnych kształtach. Używane są do ukrywania ramiączek stanika, gdy nosisz mocno wycięte na plecach koszulki. Niektóre panie jednak stosują tego typu rozwiązanie, aby ramiączka nie zsuwały się z ramion.

Osłonki na brodawki

Osłonki samoprzylepne na sutki służą przede wszystkim do zasłonięcia odstających brodawek, nadając piersiom gładki kształt pod zwiewnym i lekkim ubraniem. W asortymencie sklepu Tiffanie znaleźć można osłonki w różnych kształtach oraz wykonane z różnych materiałów przepuszczających powietrze: koronkowe, silikonowe, a także jednorazowe. To doskonała opcja na lato – odznaczające się brodawki nie będą widoczne nawet pod najcieńszą i najdelikatniejszą tkaniną.

Sklep internetowy bielizna damska Tiffanie.pl oferuje szeroki wybór zarówno bielizny, jak i akcesoriów. Sprawdź dodatki do bielizny i przekonaj się o ich funkcjonalności i komforcie, jaki możesz dzięki nim uzyskać.