Jaki fotel masujący wybrać?

Nie podlega wątpliwości fakt, że zarówno prace siedzące jak i fizyczne są obciążeniem dla naszego organizmu. Wielogodzinna praca przy komputerze czy dźwiganie ciężkich przedmiotów może tak samo niekorzystnie wpłynąć na nasze zdrowie. Zanim zaczniemy odczuwać skutki przemęczenia takie jak choćby ból pleców, powinniśmy zastanowić się, co możemy zrobić, by zapobiec nieprzyjemnym konsekwencjom. Z pewnością odpowiednią opcją okaże się sport. Jednak nie każdy z nas ma na to czas. Wtedy z pomocą przychodzi fotel masujący.

Wszyscy w jakimś stopniu jesteśmy narażeni na obciążenie kręgosłupa. Czy to dzieci, które codziennie noszą plecaki wypełnione ciężkimi książkami, czy też dorośli, którzy wykonują prace fizyczne lub spędzają wiele godzin w pozycji siedzącej. Każdy z nas potrzebuje codziennej dawki relaksu, a fotel masujący będzie idealną opcją do odprężenia się po ciężkim dniu.

Fotele masujące firmy Do Masażu

Nasz sklep internetowy http://www.domasazu.pl oferuje szeroki wybór foteli masujących. Wśród nich m. in. fotele masujące

  • AT Germany – niemieckie fotele masujące, niezwykle trwałe, posiadające szeroki wybór funkcji. Gwarantują skuteczny masaż, który zapewni przyjemne odprężenie. Przez to, że fotele wyglądem nie odbiegają od tradycyjnych modeli, idealnie wkomponowują się w wystrój każdego wnętrza.
  • Inada – fotele tej firmy nie tylko zachwycają swoimi licznymi funkcjami, dzięki którym z łatwością dopasujesz opcje masujące fotela do swoich potrzeb. Fotele gwarantują także efektywny relaks i niezwykle solidne wykonanie.
  • Human Touch – to amerykańska firma, która od wielu lat jest w czołówce firm oferujących produkty masujące. Tworzy fotele, które łączą najnowsze technologie ze starożytnymi sztuk masażu. To duży krok technologiczny poparty wieloletnimi badaniami.
  • Panasonic – to firma oferująca japońskie fotele masujące, które gwarantują kompleksowy masaż i zdrowotny wypoczynek, który doskonale rozluźnia i relaksuje po ciężkim dniu.
  • Pro-Wellness – fotele tej firmy zapewniają niezawodny relaks po całym dniu pracy. Dodatkowo pomogą uzyskać lepszy wygląd sylwetki, przynoszą ulgę w bólu kręgosłupa, a także rozluźniają mięśnie.

Sanyo – japońskie fotele masujące zapewniające doskonałą jakość masażu oraz wspaniałą jakość wykonania. Są to pierwsze i jedyne jak dotąd fotele z masażem, które wykorzystują technologię nieważkości „Zero Gravity”. Wykonują uciskowy masaż od ramion po lędźwie lub za naciśnięciem jednego przycisku rozpoczynający odprężający masaż powietrzny pleców, pośladków, łydek i stóp.

Po więcej informacji na temat foteli masujących zapraszamy na naszą stronę internetową http://www.domasazu.pl/category/fotele-do-masazu.

Prezentacje

Na życzenie organizujemy prezentacje foteli masujących w domu lub firmie klienta. W przypadku zakupu fotela koszt prezentacji nie będzie brany pod uwagę. Fotel udostępniamy do użytku klienta na co najmniej godzinę. Zapraszamy serdecznie do kontaktu pod nr tel. 791-445-320.