Gęste włosy w 30 sekund!

Kosmetyki do zagęszczania włosów to rewolucyjny wynalazek, który pozwoli Ci raz na zawsze pożegnać się z problemem przerzedzonych włosów. W sklepie internetowym https://www.herker.pl/ znajdziesz szeroki wybór produktów, dzięki którym poradzisz sobie z kwestią przerzedzonych włosów. Oferujemy kosmetyki zagęszczające włosy Nanogen, proszki do zagęszczania włosów Toppik, a także mikrowłókna do włosów DERMAX i wiele więcej.

Mikrowłókna do zagęszczania włosów

Czym właściwie są i jak działają mikrowłókna? Otóż są to keratynowe włókna, które opadają na skórę głowy i przyczepiają się do włosów. W efekcie nie widać na głowie żadnych prześwitów i ubytków. Dzięki temu, że posiadają w składzie dodatek jedwabiu wyglądają na włosach bardzo naturalnie i nie odznaczają się w żaden sposób. Są odpowiednie do stosowania zarówno przez kobiety jak i mężczyzn w każdym wieku.

Mikrowłókna firmy DERMAX znajdziesz w sklepie internetowym HerKer https://www.herker.pl/dermax.html. Firma jest wyłącznym dystrybutorem kosmetyków tej marki w Polsce. DERMAX to innowacyjny preparat zagęszczający włosy. Składa się z tubki z mikrowłóknami naładowanymi elektrostatycznie. Jest to jeden z najczęściej wybieranych preparatów do zagęszczania włosów, stosowany przez miliony osób na całym świecie.

 

Aplikacja mikrowłókien do włosów DERMAX

DERMAX zaaplikujesz w dosłownie 30 sekund i skutecznie pozbędziesz się przerzedzonych włosów. Stosuje się go poprzez posypanie przerzedzonych miejsc i wczesanie ich we włosy. Nic nie jest w stanie zepsuć Twojej fryzury po aplikacji DERMAX – śnieg, deszcz ani wiatr. Mikrowłókna trzymają się włosów bardzo dobrze i nie odpadają pod wpływem złych warunków atmosferycznych ani podczas uprawiania sportu. Jest to preparat niezwykle wydajny, dostępny w dużych pojemnościach, które wystarczą na długi czas. Pojemność takiego opakowania to 28 gramów, które wystarczają na około 4 miesiące ciągłego stosowania.

Dobór koloru mikrowłókien

Dermax dostępny jest w dziewięciu naturalnych kolorach: czarny, ciemny brąz, brąz, średni brąz, jasny brąz, kasztanowy, ciemny blond, blond oraz jasnosiwy. Odcień blond jest bardzo uniwersalny – mogą go stosować wszystkie osoby o jasnych włosach. Natomiast odcień ciemny brąz i czarny są do siebie bardzo podobne. Jeśli chodzi o dobór koloru – ważne, by zwrócić uwagę na kolor włosów przy czubku głowy i wtedy dobrać odcień DERAMAX. Można z powodzeniem łączyć ze sobą różne kolory preparatu, by uzyskać zadowalający efekt.