Prowadnice liniowe renomowanych producentów

Właścicielem sklepu EBMiA jest powstała w 2005 roku w Augustowie firma Akcesoria CNC. Dzięki wielu latom doświadczenia przedsiębiorstwo oferuje produkty najwyższej jakości znanych i cenionych nie tylko w naszym kraju producentów części zamiennych, narzędzi oraz akcesoriów do urządzeń CNC. W ofercie firmy znajduje się ponad 100 tysięcy najwyższej jakości produktów, które dostępne są od ręki.

Przedsiębiorstwo Akcesoria CNC współpracuje z wieloma dystrybutorami oraz firmami produkującymi sprzedawane w sklepie internetowym produkty. Dzięki temu na specjalne życzenie klienta możemy sprowadzić części do Twoich maszyn, których nie znajdziesz w sklepach konkurencji. W naszej ofercie znajdują się m.in. elementy automatyki, elementy budowy maszyn, profile aluminiowe, przekładnie oraz silniki elektryczne, prowadnice liniowe http://www.ebmia.pl/mechanika-prowadnice-liniowe-prowadnice-szynowe-c-196_264.html. Wszystkie te produkty spełniają wysokie wymogi stawiane im przez przemysł oraz przez klientów oczekujących najwyższej jakości kupowanych przez siebie produktów.

Samodzielnie tworzymy oraz projektujemy zaawansowane sterowniki numeryczne, które z powodzeniem można wykorzystać w nowoczesnych maszynach CNC lub innych urządzeniach wymagających tego typu sterowania. Najwyższa jakość oferowanych przez nas produktów zyskała sobie szerokie grono zadowolonych klientów. Dzięki temu grono naszych zadowolonych klientów przekroczyło już 20 tysięcy. Wszystko za sprawą szerokiego asortymentu oraz ekspresowych wysyłek, jakie realizujemy.

Przedsiębiorcy, którzy wykorzystują maszyny liniowe także znajdą u nas wiele potrzebnych do ich naprawy części i akcesoriów. Dzięki temu przestoje w produkcji skracane są do minimum. W ofercie mamy także inne mniejsze urządzenia i części oraz narzędzia m.in. przewody i kable, koła łańcuchowe, paski klinowe, łańcuchy, sprzęgła oraz uszczelnienia. U nas znajdziesz wszystkie potrzebne Ci części od drobnych śrubek po duże części zamienne do zaawansowanych urządzeń.

Dzięki zatrudnionym pracownikom z dużym doświadczeniem nasi klienci mogą korzystać z ich wiedzy oraz pomocy w doborze brakujących lub zepsutych części. W ofercie sklepu internetowego EBMiA mamy produkty znanych firm m.in. OPTIBELT, BEA, HIWIN, NSK, SKF, INA, THK, LENZE. Dzięki szybkiej realizacji zamówień swój produkt możesz mieć nawet na następny dzień po zamówieniu. Każde zamówienie traktujemy poważnie oraz staramy się zadowolić każdego z naszych klientów. Współpracujemy z osobami prywatnymi, dużymi firmami produkcyjnymi oraz instalatorami i mechanikami w całym kraju. Zapraszamy do współpracy oraz do kontaktu.