Sklep strażacki srefa998.pl

Sklep strażacki https://strefa998.pl/ działa na rynku od 2012 r. Oferujemy szeroki asortyment wyposażenia strażackiego oraz ubrań i dodatków. Zakupiony u nas towar z pewnością będzie służył Państwu przez długie lata. Mundur strażacki, ubrania specjalne, buty lub inny sprzęt pożarniczy to tylko niektóre elementy z naszego sklepu.

W naszym sklepie znajduje się kilka kategorii, a każda z nich ma szeroki asortyment. Dzięki temu każdy strażak znajdzie dla siebie odpowiednie akcesoria. Zawód strażaka wiąże się z ogromną odpowiedzialnością, a sam ubiór musi dostarczać komfortu i powinien być bardzo wytrzymały. Zapraszamy zatem do naszego sklepu internetowego lub stacjonarnego w Głogowie.

Specjalistyczne węże strażackie

Nasza oferta obejmuje również węże strażackie https://strefa998.pl/28-weze-strazackie znanych i cenionych firm w tej branży. Pożarnicze węże tłoczne mają zastosowanie do motopomp, autopomp i hydrantów, ponadto są lekkie i elastyczne, wykonane z wysokiej jakości surowców, odporne na ścieranie oraz działanie warunków atmosferycznych. Mamy do wyboru kilka kategorii węży, dlatego można dopasować je pod wymagania swoje lub firmy.

Zespół naszego sklepu tworzą strażacy, dla których takie pojęcia jak drabina nasadkowa, motopompa, torba R1 to nie abstrakcja, ale codzienność. Z tego sprzętu, tak jak Wy, korzystamy na co dzień w naszych jednostkach. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą.