Spyphone Android Expert Soft – poznaj zalety tego rozwiązania

To oprogramowanie, które umożliwia monitorowanie pracowników, a także kontrolę bezpieczeństwa – na przykład gdy chcesz chronić swoje najbliższe osoby. Dzięki bardzo szerokim funkcjonalnościom, jesteś w stanie podejmować z użyciem tego oprogramowania bardzo wiele konkretnych akcji. Wystarczy właściwie zrobić tylko dwie rzeczy, by móc w pełni zacząć korzystać z funkcjonalności Spyphone. Po pierwsze – wystarczy wybrać licencję na dowolną ilość dni i następnie – zainstalować oprogramowanie. A teraz spójrz jakie funkcje ma ten software – https://spyphonesoft.pl/spyphone-android-expert-soft-p-6.html

Co może Spyphone?

Przede wszystkim, jest to narzędzie ukierunkowane na rejestrację akcji wykonywanych z użyciem telefonu. Chodzi o dwustronne nagrywanie rozmów – zarówno tych przychodzących, jak i tych wychodzących. Dodatkowo można też nagrywać otoczenie. Wystarczy wykorzystać polecenia SMS czy zakładkę „Planowanie” na łamach strony. Co więcej, możliwe jest podsłuchiwanie rozmówi otoczenia w trybie rzeczywistym, na żywo. Praktycznie do tego celu możesz wykorzystać dowolny komputer, smartfon czy tablet. To wygodne, bo masz dowolność wyboru preferowanego urządzenia.

Warto także zaznaczyć, że można korzystać z kamer

To znaczy – masz nie tylko dostęp do wizji, ale też fonii z użyciem kamery przedniej i tylnej w telefonie. Możesz też w dowolnym momencie zrobić zrzut ekranu telefonu. Poza tym, swobodnie podejrzysz wszystkie pliki i foldery, które stanowią zawartość telefonu. Co więcej, możliwe jest też lokalizowanie na żywo, z wykorzystaniem modułu GPS. Widać więc, że oprogramowanie to ma pewnego rodzaju funkcję „tropiącą”.

Własne komendy SMS

To kolejna warta uwagi opcja. Bo z jednej strony mamy tutaj możliwość ustawienia swoich własnych komend SMS, które będą odpowiadały za włączenie konkretnej funkcjonalności. A co do zdjęć? Masz swobodny dostęp do kopii zdjęć, które zostały wykonane konkretnym aparatem. Nie mówiąc o historii połączeń, która nie tylko wyświetli Ci numer, ale także czas i datę oraz długość trwania całej rozmowy. Podobnie, z dostępnością do kontaktów będziesz od razu wiedzieć z jakim kontaktem zdzwania się konkretnie osoba użytkująca dany telefon.

Zapraszamy na https://spyphonesoft.pl, gdzie można znaleźć kompleksowe informacje na temat naszego oprogramowania. Będzie to idealny krok, który utwierdzi w słuszności wyboru naszego rozwiązania.