Zabezpieczenia rowerowe

Sklep internetowy rowertour.com oferuje szeroki wybór akcesoriów rowerowych, części do rowerów, odzieży do jazdy na rowerze, jak kaski, okulary czy buty oraz oczywiście rowerów. Nierzadko są to modele bardzo drogie, o które należy wyjątkowo zadbać, by nie wpadły w niepożądane ręce. Z tego powodu w naszej ofercie przygotowaliśmy również szeroki wybór zabezpieczeń przed kradzieżą (https://www.rowertour.com/c/47/zabezpieczenia-rowerowe).

 Rodzaje zabezpieczeń rowerowych

Zabezpieczenia do rowerów dzielą się na wiele typów. Ważne, by zainwestować nieco więcej pieniędzy w wysokiej jakości zapięcie, które faktycznie zapewni bezpieczeństwo twojemu rowerowi i nie zawiedzie przy pierwszej próbie kradzieży. Poniżej przedstawiamy kilka typów zabezpieczeń, które znajdziesz w naszym sklepie.

  • Zapięcia do roweru na linkę zbudowane są ze specjalnie wzmacnianej i hartowanej stali otoczonej winylową osłoną. Korpus jest zabezpieczony podwójną powłoką gumową. Zapięć można swobodnie używać nawet w mroźne dni – linka pozostaje stabilna. Obudowa zamka jest odporna na zniszczenia od uderzania i na rozwiercanie. Zabezpieczenia dzielą się na zapięcia na kluczyk oraz zapięcia na szyfr.
  • Łańcuchy do roweru to podstawowe zabezpieczenia roweru. Jest to produkt bardzo wytrzymały. Łańcuchy posiadają hartowane ogniwa i wysokiej klasy zamki, dzięki czemu są wytrzymałe na najmocniejsze uderzenia. Dla dodatkowego bezpieczeństwa łańcuchy wyposażono w szyfr.
  • Zabezpieczenia rowerowe typu U-lock to klasyczne rozwiązanie, dostępne na rynku w wielu kształtach i montowane na wiele sposobów. U-Lock jest lekki, ponieważ wykonywany jest ze stali wysokiej klasy. Posiada podwójnie blokowany zamek ze stali hartowanej, dzięki czemu zapewnia ochronę przed przecinaniem, zgniataniem, wyginaniem czy rozwiercaniem zamka. Jest to rozwiązanie trwałe i solidne.
  • Kłódki do roweru dobrze zabezpieczą rower, ponieważ są wykonane z wysokiej jakości materiałów oraz są wyposażone w blokadę z kodem szyfrującym, która jest niezwykle solidna i wytrzymała.
  • Zapięcia składane do roweru powstały dzięki kreatywności projektantów. To nowa i innowacyjna odmiana zabezpieczeń. Są kompaktowe, dają większą swobodę zabezpieczenia roweru i oferują wysoką klasę zabezpieczeń. To prawdziwa rewolucja!
  • Zapięcia na szyfr do roweru przede wszystkim gwarantują ochronę poprzez zastosowanie zamków szyfrujących. Cechuje je niezwykła funkcjonalność oraz wykorzystanie najnowszych technologii. Takie zapięcia są wytrzymałe na rozciąganie i uderzenia.

Szeroki wybór zabezpieczeń gwarantuje, że każdy na pewno znajdzie coś dla siebie. Zabezpiecz swój rower już dziś i zyskaj pewność, że nie zostanie skradziony!