Zagęszczenie włosów w 30 sekund? To możliwe!

Od ponad dziesięciu lat brytyjska firma Nanogen łączy własne badania naukowe z międzynarodowymi patentami, aby wyprodukować efektywnie działające produkty do zagęszczania włosów. Ciężka praca specjalistów sprawiła, że Nanogen stał się jednym z liderów na światowym rynku pielęgnacji włosów, o czym poświadczyć mogą pozytywne opinie tysięcy zadowolonych klientów.

Mikrowłókna do włosów firmy Nanogen są chętnie wybierane przez znane osobistośc, celebrytów i ludzi, którzy po prostu chcą czuć się pewniej oraz marzą o piękniejszych, gęstszych włosach. To doskonały wybór dla osób, dla których przerzedzone włosy i łysienie to krępujący problem. Więcej na temat utraty włosów, jej przyczyn i zapobiegania przeczytasz na https://www.nanogen.pl/lysienie.html.

Najlepszy kosmetyk do zagęszczania włosów na rynku

Produkty Nanogen powstały w odpowiedzi na potrzeby osób zmagających się z problemem przerzedzania lub wypadania włosów. Zastosowanie nanotechnologii pozwoliło stworzyć unikalne rozwiązanie.

Nanogen to produkt, który gwarantuje natychmiastowy efekt gęstych włosów. To w pełni organiczne mikrowłókna, które łączą się z naturalnymi włosami dzięki naładowaniu elektrostatycznemu. Korzystanie z produktów Nanogen jest w 100% bezpieczne, nie powoduje alergii ani żadnych skutków ubocznych. Produkt został przebadany dermatologicznie.

Nanogen jest całkowicie bezwonny, a jedno opakowanie wystarcza na około 30 zastosowań. Jedną z cech wyróżniających Nanogen jest zastosowanie mikrowłókien, które odporne są na warunki atmosferyczne – efekt gęstych włosów nie zostanie zaburzony w czasie deszczu czy śniegu ani też podczas uprawiania sportów.

Efekt osiągnięty dzięki zastosowaniu Nanogen jest natychmiastowy i utrzymuje się przez cały dzień. Zagęszczające mikrowłókna są całkowicie niewidoczne, a piękna, gęsta fryzura zwiększa pewność siebie i poprawia samopoczucie.

Łatwa aplikacja – po prostu przechyl i potrząśnij

Włókna keratynowe Nanogen doskonale łączą się z naturalnymi włosami, zapewniając natychmiastowy, naturalny i trwały efekt gęstych włosów. Produkt jest niesamowicie prosty w użyciu:

Krok 1. Aby uzyskać najlepsze wyniki, najpierw dokładnie umyj włosy, a następnie je osusz.

Krok 2. Przechyl pojemnik pod niewielkim kątem i lekko nim potrząśnij, równomiernie rozpylając produkt po przerzedzonych obszarach włosów.

Krok 3. Rozprowadź produkt dłońmi lub grzebieniem.

Krok 4. Możesz spryskać fryzurę Nanogen Locking Spray, który jeszcze bardziej ją utrwali.

Proste, prawda?

Mikrowłókna  Nanogen przeznaczone są do zakamuflowania przerzedzających się obszarów skóry głowy. Drobinki otulają naturalne włosy, aby natychmiast przywrócić im objętość. To idealny produkt dla mężczyzn i kobiet, którzy nie mogą poradzić sobie z wypadającymi włosami. Nanogen działa o 400% lepiej, niż inne tego typu produkty dostępne na rynku. Przekonaj się sam: https://www.nanogen.pl/.